Blog

Porzucone pragnienia

W dupie mam te kredyty, samochody, kolejne żony ze strachu przed samotnością, schematyczną i przewidywalną oś życia narzuconą przez społeczeństwo. Żeby potem wzdychać podczas bezsennych nocy z tęsknoty za marzeniami i przygodą, bo nie posłuchało się głosu serca. Po czym szybko rozdmuchiwać te myśli, pogrążając się dalej w wirze codziennych nudnych obowiązków.

Chan chan

Na chwilę przenieść się tam. Poczuć ten delikatny wiatr, dający ulgę dla gorąca od słońca. Wszędzie dżentelmeni w kapeluszach palący cygara. I widok morzaaa

Rozmowa po latach

– Cześć– no cześć!– jak tam u Ciebie?– u mnie? Jak to w życiu bywa raz na górze, raz na dole, ale ciągle prosto– a los?– jak zwykle płata figle, jednak już nie wystawiam ręce do niego prosząc o cud,teraz zakładam mu Nelsona i rozbijam mu dziób. Raz jest spokój, potem znowu zaczyna, potem znowuCzytaj dalej „Rozmowa po latach”

Sens życia

Nie myśl ciągle o sensie życia,o tym co chcesz robići kim chcesz zostać w życiu,ani o sukcesach….Szkoda na to pięknych lat i nerwów.Nic na siłę, porozkoszuj sięczasem po prostu życiem.To nie jest wstyd, wstydem jest bycieciężarem dla innych i dla swoichniespełnionych pragnień, które czekają, aż w końcu za nie się weźmiesz.Wtedy nie będziesz myślał oCzytaj dalej „Sens życia”

Stabilizacja

A ja tak idę przez życie ciągle balansując,a to na lewo a to na prawo.Nie raz pragnąłem tej stabilizacji,wiecie stała praca, oszczędności,żona i jeden cel przed sobą.Przez pewne moje mankamentyciężko było to zrobić, ale w sumiemogę powiedzieć szczerze,żekocham swoje życie.Jest dobrze jak jest, bo w sumieto lubię,jak wczoraj jestem tua jutro tam.Nie ma nic piękniejszego,Czytaj dalej „Stabilizacja”

Dylemat

Powiedzieć coś i potem cierpieć, czy nie mówić nic i cierpieć? /M 2017

Dorosłość

A najgorsze w dorastaniu jest chyba ten moment, gdzie marzenia, ideały odkładasz na bok, bo porywa Ciebie praca i wir codziennej szarej rzeczywistości.Cholera,nawet nie mamy pojęcia kiedy to się stało.Najwyższy czas zatrzymać się i spytać siebie, dokąd to wszystko zmierza. 2018


Follow My Blog

Get new content delivered directly to your inbox.

%d blogerów lubi to: